Sayın Anne ve Babalar,

Bu sayfada çocuğunuzun Türkiye Çevre Koruma ve Yeşillendirme Kurumu’na (TÜRÇEK)  KARDELEN Çocuk Gönüllü olması için bulunuyorsunuz. Çevreye ve doğaya olan duyarlılığınızdan dolayı sizleri kutlarız. Öğrenci velisi olarak  beyan ettiğiniz bilgilerin size ait olduğunun, yanlış ve yanıltıcı bilgilerden doğacak zararlardan kurumun size doğrudan rücu davası açabileceğini kabul etmiş bulunmaktasınız.

  1. KARDELEN Çocuk Gönüllü, ilköğretim düzeyindeki çocukların aile bireylerinin onayıyla gerçekleştirebileceği bir katılımdır.

  2. KARDELEN Çocuk Gönüllünün oy kullanma hakkı yoktur,

  3. KARDELEN Çocuk Gönüllü aidat  ödemez,

  4. TÜRÇEK ilköğretim okullarında gerçekleştirdiği çevre eğitim çalışmalarında KARDELEN Çocuk Gönüllü grupları oluşturarak yarışmalar ve sanat etkinlikleri düzenler,

  5. KARDELEN Çocuk Gönüllüler, TÜRÇEK resim sitesi üzerinden yurt içinde ve yurtdışında yaşıtlarıyla iletişim kurma ve çalışmalarını paylaşma olanağına sahip olurlar.

  6. TÜRÇEK önceki yıllarda gerçekleştirdiği çevre temalı yarışmaları Türkiye’nin dört bir köşesine  yaygınlaştırmayı sürdürmektedir.

  7. KARDELEN Çocuk Gönüllük ilköğretimin bitmesiyle sona ermektedir. Üniversiteye başlayan öğrenciler Akasya Genç Gönüllüğe geçebilirler,

  8. Özel şartlar ne şekilde olursa olsun TÜRÇEK Ana Tüzüğü’ndeki gönüllük şartlarını geçersiz kılmaz.

Kardelen Çocuk Gönüllü

Öğrencinin;

Gönüllü No
(TÜRÇEK tarafından verilecektir)
Adı Soyadı
Doğum Tarihi
Doğum Yeri
Okulun Adı
Sınıf
İl
İlçe

Velinin;

Ad Soyadı
T.C. Kimlik No
Doğum Yeri
Doğum Tarihi
E-Posta
GSM Tel No
Referans
Bizi Nerden Duydunuz ?
Veli olarak Üyeliği Onaylıyorum